PGE Dzień Sportu na Orliku – zapraszamy!

Posted on Posted in Aktualności, DZIEŃ SPORTU NA ORLIKU

Już za chwilę!

9 września 2018 Fundacja Orły Sportu razem z PGE organizuje PGE Dzień Sportu na Orliku.

PGE Dzień Sportu na Orliku to wspaniała rodzinna impreza sportowa, podczas której odbędą się gry i zabawy dla najmłodszych, animacje, w których udział wezmą opiekunowie razem z dziećmi oraz prezentację lokalnych klubów sportowych! Każdy znajdzie coś dla siebie! Wielkim finałem będzie mecz między uczestnikami. Dodatkowo Animatorzy mają dla was niespodzianki - przyjdź i zobacz!

Start o godzinie 11.00!

  1. 11:00-11:30 – przywitanie uczestników, rozgrzewka oraz dobór drużyn
  2. 11:30-13:30 – gry i zabawy w drużynach
  3. 13:30-14:00 – prezentacja klubów sportowych
  4. 14:00-15:00 – mecz drużyn międzypokoleniowych

 

Zobacz, gdzie możesz bawić się z rodziną:

Dolnośląskie dzierżoniowski Dzierżoniów Piława Dolna Główna 50
Dolnośląskie Dzierżoniowski Łagiewniki Łagiewniki Sportowa 34
Dolnośląskie Dzierżoniowski Piława Górna Piława Górna Kościuszki 1
Dolnośląskie Górowski Góra Czernina Szkolna 2
Dolnośląskie GÓROWSKI GÓRA GÓRA SPORTOWA 1
Dolnośląskie Górowski Niechlów Naratów Naratów 15
Dolnośląskie Jaworski Mściwojów Snowidza Snowidza 91a
Dolnośląskie Jelenia Góra Jelenia Góra Jelenia Góra Piotra Skargi 19
Dolnośląskie Jeleniogórski Janowice Wielkie Janowice Wielkie Sportowa
Dolnośląskie Jeleniogórski Szklarska Poręba Szklarska Poręba Okrzei
Dolnośląskie Kłodzki Duszniki Zdrój Duszniki Zdrój Sprzymierzonych 6
Dolnośląskie Kłodzki Kłodzko Ołdrzychowice Kłodzkie Sportowa 1E
Dolnośląskie Kłodzki Kłodzko Wojbórz Wojbórz 52
Dolnośląskie Kłodzki Nowa Ruda Nowa Ruda Słupiec Ul. Akacjowa 8
Dolnośląskie Kłodzki Radków Ścinawka Dolna Ścinawka Dolna
Dolnośląskie kłodzki Stronie Sląskie Stronie Śląskie Sudecka
Dolnośląskie Kłodzki Szczytna Szczytna Kościelna 6
Dolnośląskie Legnica Legnica Legnica ul. Polarna 1
Dolnośląskie Lubański Lubań Wiejska Lubań Pisarzowice 285b
Dolnośląskie Lubiński Rudna Rudna Leśna 1
Dolnośląskie Milicz Milicz Milicz Kopernika 18
Dolnośląskie Oleśnica Oleśnica Oleśnica Wileńska 32
Dolnośląskie Oleśnicki Międzybórz Bukowina Sycowska 20 Bukowina Sycowska 20
Dolnośląskie Oleśnicki Oleśnica Oleśnica ul Wojska Polskiego 56
Dolnośląskie Oławski Jelcz-Laskowice Jelcz-Laskowice Techników 26
Dolnośląskie Polkowicki Radwanice Radwanice Tenisowa 1
Dolnośląskie Średzki Środa Śląska Środa Śląska Mostowa 13
Dolnośląskie Świdnica Strzegom Jaroszów dz. nr 187/3, 540/2, 540/3 AM-2 obręb 0008 Jaroszów
Dolnośląskie Świdnica Świebodzice Świebodzice Rekreacyjna  2402
Dolnośląskie Świdnicki Żarów Żarów Piastowska 10A
Dolnośląskie Trzebnica Trzebnica Trzebnica Oleśnicka 25
Dolnośląskie TRZEBNICKI PRUSICE SKOKOWA KOŚCIELNA 17
Dolnośląskie Wałbrzych Wałbrzych Wałbrzych Limanowskiego
Dolnośląskie wałbrzyski Głuszyca Głuszyca Dolna
Dolnośląskie Wałbrzyski Wałbrzych Wałbrzych 11 Listopada 75
Dolnośląskie wołowski Brzeg Dolny Brzeg Dolny Wilcza 8
Dolnośląskie Wrocławski Czernica Kamieniec Wrocławski Kolejowa 8
Dolnośląskie Ząbkowice Śl. Ziębice Ziębice Wałowa
Dolnośląskie Ząbkowicki Ciepłowody Ciepłowody Szkolna 2
Dolnośląskie ZGORZELEC ZGORZELEC ZGORZELEC REYMONTA 16
Dolnośląskie Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec Kościuszki 68
Dolnośląskie Zgorzelecki Bogatynia Działoszyn Działoszyn 33
Dolnośląskie Zgorzelecki Pieńsk Pieńsk Szkolna1
Dolnośląskie Zgorzelecki Węgliniec Ruszów Zgorzelecka 2
Dolnośląskie złotoryjski Złotoryja Złotoryja Wojska Polskiego 50
Kujawsko-pomorskie Akeksandrowski Aleksandrów Kujawski Przybranowo Przybranowo
Kujawsko-pomorskie Brodnica Bobrowo Bobrowo 27
Kujawsko-pomorskie brodnicki Brzozie Brzozie 50
Kujawsko-pomorskie Brodnicki Osiek Osiek Osiek 84
Kujawsko-pomorskie bydgoski Bydgoszcz Bydgoszcz Pijarów 4
Kujawsko-pomorskie Bydgoski Bydgoszcz Bydgoszcz Kromera 11
Kujawsko-pomorskie Bydgoski Solec Kujawski Solec Kujawski 23 Stycznia 26/22
Kujawsko-pomorskie bydgoski Solec Kujawski Solec Kujawski Tartaczna 25
Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Bydgoszcz Bydgoszcz Gajowa 94
Kujawsko-pomorskie BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ UL. SEWERYNA GOSZCZYŃSKIEGO 3
Kujawsko-pomorskie chełmiński Kijewo Królewskie Kijewo Królewskie Św. Wawrzyńca 6
Kujawsko-pomorskie Golub - Dobrzyń Golub - Dobrzyń Ostrowite Ostrowite
Kujawsko-pomorskie golubsko-dobrzyński Kowalewo Pomorskie Kowalewo Pomorskie Chopina 26
Kujawsko-pomorskie Golubsko-Dobrzyński Kowalewo Pomorskie Wielka Łąka Wielka Łąka
Kujawsko-pomorskie Grudziądzki Grudziądz Grudziądz Korczaka 23
Kujawsko-pomorskie Inowroclawski Inowroclaw Inowroclaw Kielbasiewicza 7
Kujawsko-pomorskie INOWROCŁAW KRUSZWICA KRUSZWICA MICKIEWICZA 11
Kujawsko-pomorskie inowrocławski Pakość Pakość Barcińska 7
Kujawsko-pomorskie inowrocławski Złotniki Kujawskie Złotniki Kujawskie Szosa bydgoska 35
Kujawsko-pomorskie M. Bydgoszcz M. Bydgoszcz Bydgoszcz Hutnicza 89
Kujawsko-pomorskie nakielski Kcynia Kcynia Bolesława Pobożnego 1
Kujawsko-pomorskie Nakielski Szubin Szubin Mostowa 14
Kujawsko-pomorskie Świecie Bukowiec Przysiersk Sportowa 1
Kujawsko-pomorskie Świecie Nowe Nowe Myśliwska 2b
Kujawsko-pomorskie Świecki Świecie Świecie Al. Jana Pawła II 8
Kujawsko-pomorskie Świecki Warlubie Warlubie Szkolna 20A
Kujawsko-pomorskie Toruń Toruń Toruń ul. Osikowa 11
Kujawsko-pomorskie TORUŃ Toruń Toruń Hallera 79
Kujawsko-pomorskie TORUŃSKI GMINA MIASTO CHEŁMŻA CHEŁMŻA 3 MAJA 16 A
Kujawsko-pomorskie TORUŃSKI GMINA MIASTO CHEŁMŻA CHEŁMŻA ULICA KS.ST.FRELICHOWSKIEGO
Kujawsko-pomorskie toruński Lubicz Gronowo 128
Kujawsko-pomorskie TUCHOLSKI GOSTYCYN PRUSZCZ DWORCOWA 33
Kujawsko-pomorskie Tucholski Cekcyn Cekcyn Sportowa 6
Kujawsko-pomorskie Włocławek Włocławek Włocławek Gniazdowskiego 7
Kujawsko-pomorskie Włocławek Włocławek Włocławek Kaliska 108
Kujawsko-pomorskie Włocławek Włocławek Włocławek Wieniecka 46
Kujawsko-pomorskie Włocławski Brześć Kujawski 87-880  Brześć Kujawski Królewska 21
Kujawsko-pomorskie żniński Barcin Barcin Plac 1-go Maja 8
Kujawsko-pomorskie żniński Barcin Barcin Polna 1
Kujawsko-pomorskie żniński Barcin Barcin Artylerzystów 13
Kujawsko-pomorskie żniński Barcin Piechcin ul. 11-go Listopada 5
Kujawsko-pomorskie Żniński Żnin Żnin Wandy Pieniężnej 19
Lubelskie bialski Terespol Terespol Sienkiewicza 27
Lubelskie bialski Zalesie Wólka Dobryńska Wólka Dobryńska
Lubelskie Bialsku Łomazy Łomazy Szkolna 18A
Lubelskie Biała Podlaska Biała Podlaska Biała Podlaska Narutowicza 39
Lubelskie Biała Podlaska Biała Podlaska Biała Podlaska Leszczynowa 16
Lubelskie Biała Podlaska Rossosz Rossosz Ul.Lubelska 37
Lubelskie Biłgoraj Biłgoraj Biłgoraj Nadstawna 62a
Lubelskie chełmski Dorohusk Dorohusk Szkolna 6
Lubelskie Chełmski Wierzbica Wierzbica-Osiedle Pogodna 8
Lubelskie hrubieszowski Mircze Mircze Kryłowska 27
Lubelskie Hrubieszowski Werbkowice Werbkowice Jana Pawła II 17
Lubelskie JANOWSKI MODLIBORZYCE WIERZCHOWISKA DRUGIE WIERZCHOWISKA DRUGIE 165
Lubelskie Krasnostawski Łopiennik Górny Łopiennik Nadrzeczny łopiennik Nadrzeczny 5 A
Lubelskie Kraśnik Kraśnik Kraśnik Rumiankowa 1
Lubelskie Kraśnik Trzydnik Duży Trzydnik Duży -
Lubelskie Lubartowski Lubartów Skrobów Skrobów 106
Lubelskie lubartowski Ostrów Lubelski Ostrów Lubelski Batorego 4
Lubelskie lubartowski Ostrówek Ostrówek Kolonia Cegielnia przy Szkole Podstawowej
Lubelskie Lubartów Michów Rudno Spacerowa 110
Lubelskie Lublin Belzyce Belzyce Zamkowa 47
Lubelskie Lublin Lublin Lublin Rycerska 9
Lubelskie Lublin Lublin Lublin Tumidajskiego 6a
Lubelskie Lublin Lublin Lublin Kunickiego 116
Lubelskie Lublin Lublin Lublin Władysława Jagiełły 11
Lubelskie Łęczyński Puchaczów Nadrybie Nadrybie
Lubelskie łęczyński Puchaczów Ostrówek Ostrówek Szkoła
Lubelskie Łukowski Trzebieszów Trzebieszów Trzebieszów Drugi 95
Lubelskie łuków Adamów Adamów Kleeberga 54
Lubelskie PARCZEWSKI MILANÓW RUDNO RUDNO 129B
Lubelskie puławski Puławy Puławy Partyzantów 16
Lubelskie Puławy Puławy Puławy Zablockiego 8
Lubelskie Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski Sitkowskiego 3
Lubelskie radzyński Komarówka Podlaska Komarówka Podlaska Wojska Polskiego 7
Lubelskie rycki Ryki Ryki 15 Pułku Piechoty wilków AK 5
Lubelskie Ryki Kłoczew Kłoczew Długa 69
Lubelskie świdnicki Mełgiew Mełgiew Partyzancka 19
Lubelskie Świdnik Świdnik Świdnik Okulickiego 16
Lubelskie Włodawski Hańsk Hańsk Pierwszy ul. Szkolna 1
Lubelskie Włodawski Włodawa Włodawa Szkolna 4
Lubelskie Zamojski Nielisz Nielisz Nielisz 278 a
Lubelskie Zamojski Szczebrzeszyn Szczebrzeszyn Szkolna
Lubuskie bialski Teresoil KObylany Ceglana
Lubuskie GORZÓW WIELKOPOLSKI GORZÓW WIELKOPOLSKI GORZÓW WIELKOPOLSKI CZEREŚNIOWA 4E
Lubuskie Nowa Sól Kożuchów Kożuchów 22 lipca 12 1807
Lubuskie NOWA SÓL NOWA SÓL NOWA SÓL WOJSKA POLSKIEGO 106
Lubuskie NOWOSOLSKI SIEDLISKO SIEDLISKO KASZTANOWA 19
Lubuskie Słubice Ośno Lubuskie Ośno Lubuskie Jeziorna 3
Lubuskie strzelecko-drezdenecki Stare Kurowo Stare Kurowo Sportowa
Lubuskie Sulęcin Sulęcin Sulęcin os. Kopernika 7
Lubuskie Sulęcin Torzym Torzym Reymonta 6
Lubuskie świebodziński Zbąszynek Zbąszynek Sportowa 2 66-210 Zbąszynek
Lubuskie Zielona Góra Zielona Góra Zielona Góra Francuska 25 a
Lubuskie Zielona Góra Zielona Góra Zielona Góra Racula- Witosa
Lubuskie Zielonogórski Nowogród Bobrzański Nowogród Bobrzański Fabryczna
Lubuskie zielonogórski Sulechów Brody Jagtelnicka 97
Lubuskie Zielonogórski Sulechów Sulechów Żeromskiego 38
Lubuskie zielonogórski Zielona Góra Zielona Góra Stary Kisielin-Zatorze
Lubuskie Żagań Iłowa Iłowa Piaskowa
Lubuskie ŻARSKI BRODY BRODY SPORTOWA 1 / 1336
Lubuskie żarski Żary Mirostowice Dolne Pl. Kościelny 25
Lubuskie ŻARY MIEJSKA ŻARY ŻARY PADEREWSKIEGO
Lubuskie Żary Żary Żary Sikorskiego
Łódzkie brzeziński Dmosin Dmosin Drugi 1
Łódzkie kutnowski Bedlni Żeronice 37a
Łódzkie Kutnowski Kutno Kutno Łąkoszyńska 9
Łódzkie Łęczyca Świnice Warcklie Świnice Warcklie Szkolna 5
Łódzkie Łęczycki Łęczyca Łęczyca M. Konopnickiej 13
Łódzkie Łęczycki Piątek Piątek Szkolna 1
Łódzkie łowicki Zduny Nowe Zduny Nowe Zduny 88
Łódzkie Łódzki Łódź Łódź Łupkowa 6
Łódzkie łódzki wschodni Rzgów Rzgów Szkolna 5
Łódzkie Łódź Łódź Łódź Stawowa 28
Łódzkie Łódź Łódź Łódź Kusocińskiego 116
Łódzkie Łódź Łódź Łódź Deotymy 1
Łódzkie Łódź Łódź Łódź Łanowa 16
Łódzkie łódż łodż łodż anczyca 6
Łódzkie Miasto Łódź Łódź Łódź ul. Emilii Plater 28/32
Łódzkie pajęczański Pajęczno Pajęczno Wiśniowa 7
Łódzkie piotrkowski Czarnocin Czarnocin J.Poniatowskiego 5
Łódzkie Piotrkowski Moszczenica Dworcowa 16
Łódzkie piotrkowski Sulejów Sulejów Konecka 45
Łódzkie Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski Wysoka 28,38
Łódzkie Poddębice Wartkowice Wartkowice Legionów Polskich 5
Łódzkie rawski Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka Kościuszki 20
Łódzkie Sieradz Goszczanów Goszczanów Kaliska 9
Łódzkie Sieradzki Brąszewice Godynice 17
Łódzkie Sieradzki Wróblew Wróblew Wróblew 55 B
Łódzkie Skierniewice Skierniewice Skierniewice Szarych Szeregów 6
Łódzkie Skierniewice Skierniewice Skierniewice 1 Maja 15
Łódzkie Skierniewice Skierniewice Skierniewice Kilińskiego 9
Łódzkie Skierniewice Skierniewice Skierniewice Jasna 30
Łódzkie Skierniewice Skierniewice Skierniewice Działkowa 10
Łódzkie Skierniewice Skierniewice Skierniewice Podkładowa 2
Łódzkie Tomaszów Maz Żelechlinek Żelechlinek Rawska
Łódzkie Wieluński Wieluń Wieluń P.O.W./Wendta
Łódzkie wieluński Wierzchlas Wierzchlas Szkolna 7
Łódzkie wieruszowski Lututów Lututów Ogrodowa 9
Łódzkie Wieruszowski Łubnice Łubnice Leśna 4
Łódzkie Wieruszów Wieruszów Wieruszów Fabryczna 1
Łódzkie Zdunska Wola Zduńska Wola Zdunska Wola Okrzei 3
Łódzkie Zdunskowolski Zdunska Wola Zdunska Wola Ken
Małopolskie bocheński Drwinia Mikluszowice Mikluszowice 228
Małopolskie Bochnia Łapanów Łapanów 32
Małopolskie Brzeski Gnojnik Uszew Uszew
Małopolskie Brzeski Borzęcin Borzęcin Borzęcin /Działki
Małopolskie krakowski Skała Skała Topolowa 25
Małopolskie Kraków Zabierzów Szczyglice Sportowa 17
Małopolskie Limanowski Dobra Dobra 490
Małopolskie Limanowski Mszana Dolna Kasinka Mała 432
Małopolskie Miechow Kozlów Kozłów Kozłów 303
Małopolskie miechowski Miechów Miechów Osiedle Sikorskiego 15 b
Małopolskie myślenicki Lubień Lubień Lubień 50
Małopolskie nowosądecki Chełmiec Chełmiec Marcinkowicka 9
Małopolskie nowosądecki Chełmiec Świniarsko Świniarsko 1
Małopolskie nowosądecki Chełmiec Wielogłowy Wielogłowy 56
Małopolskie Nowosądecki Krynica-Zdrój Mochnaczka Wyżna Mochnaczka Wyżna 33
Małopolskie Olkuski Bolesław Bolesław kopalniana
Małopolskie Olkuski Klucze Klucze Rudnicka 5
Małopolskie Olkusz Wolbrom Wolbrom ul. Mariacka 28
Małopolskie oświęcimski Oświęcim Oświęcim Budowlanych 68
Małopolskie proszowicki Pałecznica Pałecznica św. Jakuba 43
Małopolskie Tarniwski Skrzyszów Pogórska Wola 2825
Małopolskie Tarnowski Radłów Radłów Szkolna 1
Małopolskie tarnowski Tarnów Tarnowiec Sportowa 50
Małopolskie Tarnowski Tarnów Tarnów Osiedle Zielone 1
Małopolskie tarnowski Zakliczyn Paleśnica 115
Małopolskie Tarnów Lisia Góra Stare Żukowice Stare Żukowice
Małopolskie Wadowice Andrychów Rzyki Oś.Szczęśniaki 1
Małopolskie Wadowice Wadowice Wadowice ul. Błonie
Małopolskie wielicki Niepołomice Wola Batorska Wola Batorska 587
Mazowieckie białobrzeski Wyśmierzyce Kostrzyn 80
Mazowieckie Ciechanów Glinojeck Glinojeck Parkowa 22
Mazowieckie Garwolin Żelechów Żelechów Szkolna 3
Mazowieckie garwoliński Parysów Parysów Ul. Książęca 11
Mazowieckie garwoliński Sobolew Gończyce 106
Mazowieckie gostyniński Gostynin Gostynin Bema 23
Mazowieckie Grójecki Goszczyn Goszczyn Armii Krajowej 2
Mazowieckie Kozienice Garbatka-Letnisko Garbatka-Letnisko Kolejowa 22
Mazowieckie kozienicki Głowaczów Głowaczów Warecka 10
Mazowieckie kozienicki kozienice Kozienice Nowy Świat 24
Mazowieckie Miński Kałuszyn Kałuszyn Pocztowa 4
Mazowieckie miński Latowicz Latowicz Rynek 24
Mazowieckie Mławski Mława Mława Kopernika 38
Mazowieckie Ostrołęcki Kadzidło Dylewo -
Mazowieckie ostrowski Nur Nur Łomżyńska 14
Mazowieckie Ostrowski Wąsewo Wąsewo Szkolna 1
Mazowieckie Otwocki Karczew Karczew Otwocka 13
Mazowieckie Otwocki Karczew Sobiekursk Sobiekursk 36
Mazowieckie otwocki Wiązowna Zakręt Szkolna 11
Mazowieckie Piaseczno Tarczyn Tarczyn Stepkowskiego 17
Mazowieckie Płock Gąbin Gąbin Al. Jana Pawła II - 16
Mazowieckie Płock Płock Płock Kutnowska 30
Mazowieckie Płock Płock Płock 4 Pułku Strzelców Konnych
Mazowieckie płocki Drobin Drobin Spółdzielcza 25
Mazowieckie Płocki Płock Płock Piaska 5
Mazowieckie płoński Nowe Miasto Nowe Miasto Ciechanowska 17 A
Mazowieckie przasnyski Chorzele Chorzele Padlewskiego 1
Mazowieckie Przasnysz Przasnysz Przasnysz Sadowa 5
Mazowieckie Radomski Jedlińsk Jedlińsk Warszawska 1
Mazowieckie Siedlecki Domanice Domanice-Kolonia Domanice-Kolonia 18A
Mazowieckie Siedlecki Siedlce Siedlce ul. Graniczna 1
Mazowieckie Siedlecki Wiśniew Wiśniew Kościuszki 54
Mazowieckie Sierpc Sierpc Sierpc Wiosny Ludów 7
Mazowieckie sierpecki Zawidz Zawidz Kościelny Mazowiecka 47
Mazowieckie Sokołowski Sokołów Podlaski Sokołów Podlaski Kupientyńska 15
Mazowieckie węgrowski Miedzna Miedzna Kościelna 15
Mazowieckie Węgrowski Węgrów Węgrów ul. Powstańców 1
Mazowieckie Wołomiński Klembów Ostrówek Warszawska 2
Mazowieckie Zwoleń Zwoleń Zwoleń Doktora Perzyny 5
Mazowieckie Żuromiński Żuromin Żuromin Żeromskiego 5
Opolskie brzeski Brzeg Brzeg ul. Poprzeczna 1
Opolskie Głubczyce Głubczyce Głubczyce Kochanowskiego 31
Opolskie Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle ul. Partyzantów 30
Opolskie Kluczborski Byczyna Byczyna Borkowska
Opolskie Kluczborski Lasowice Wielkie Lasowice Wielkie Lasowice Wielkie 83
Opolskie Namysłów Pokój Pokój 1 Maja 15
Opolskie Namysłów Świerczów Bąkowice Szkolna 6
Opolskie Nyski Łambinowice Łambinowice Powstańców Śląskich 1. Osiedle.
Opolskie opolski Łubniany Łubniany Opolska 50
Opolskie Opolski Ozimek Ozimek Częstochowska 27
Opolskie Opolski Popielów Popielów Powstańców 14
Opolskie PRUDNIK GŁOGÓWEK GŁOGÓWEK SOBIESKIEGO 6
Opolskie strzelecki Strzelce Opolskie Strzelce Opolskie Kard.Wyszyńskiego 2
Opolskie strzelecki Zawadzkie Zawadzkie Krótka 1
Podkarpackie Brzozowski Nozdrzec Izdebki Izdebki 362
Podkarpackie Dębica Dębica   39-205 Pustków Pustków 94
Podkarpackie Dębicki Pilzno Pilzno Błonia
Podkarpackie JAROSŁAWSKI JAROSŁAW SUROCHÓW 103
Podkarpackie jarosławski jarosław Wólka Pełkińśka 137 b
Podkarpackie Jarosławski Wiązownica Wiązownica Szkolna 14
Podkarpackie Kolbuszowski Niwiska Niwiska Niwiska 465
Podkarpackie Krośnieński Jaśliska Jaśliska 170
Podkarpackie krośnieński Rymanów Rymanów Szkolna 2
Podkarpackie Leżajski Leżajsk Wierzawice Wierzawice 396
Podkarpackie leżajski Leżajsk Brzóza Królewska Brzóza Królewska 484
Podkarpackie lubaczowski Cieszanów Dachnów ul. Jarosławska 2
Podkarpackie Lubaczowski Lubaczów Lubaczów ul.Słowackiego 9
Podkarpackie lubaczowski Narol Narol Graniczna
Podkarpackie Łańcucki Markowa Markowa Markowa 1351
Podkarpackie Łańcut Białobrzegi Białobrzegi Białobrzegi 31B
Podkarpackie Mielec PRZECŁAW PRZECŁAW WENECKA 10
Podkarpackie Przemyski Orły Kaszyce Kaszyce 196A
Podkarpackie Przemyśl Dubiecko Nienadowa Nienadowa
Podkarpackie Przemyśl Przemyśl Przemyśl Dworskiego 98
Podkarpackie Przemyśl Przemyśl Przemyśl Bakończycka ( nr. wniosku 1368)
Podkarpackie Przeworsk Tryńcza Gorzyce przy Zespole Szkół w Gorzycach
Podkarpackie Przeworski Adamówka Adamówka 180
Podkarpackie przeworski Zarzecze Zarzecze Zarzecze 9A
Podkarpackie Ropczycko sędziszowski Ropczyce Ropczyce Konarskiego4
Podkarpackie rzeszowski Głogów Małopolski Przewrotne Przewrotne 589
Podkarpackie Rzeszowski Rzeszów Rzeszów Słocińska 4
Podkarpackie Rzeszowski Świlcza Rudna Wielka Rudna Wielka 60
Podkarpackie Rzeszów Rzeszów Rzeszów Skrajna 1
Podkarpackie Rzeszów Rzeszów Rzeszów Starzyńskiego 17
Podkarpackie Rzeszów Rzeszów Rzeszów Budziwojska 154
Podkarpackie STALOWA WOLA STALOWA WOLA STALOWA WOLA WOJSKA POLSKIEGO 9
Podkarpackie Stalowowolski Stalowa Wola Stalowa Wola Poniatowskiego 55
Podkarpackie Stalowowolski Stalowa Wola Stalowa Wola Kwiatkowskiego 1
Podkarpackie Stalowowolski Zaklików Zaklików Sandomierska 56
Podkarpackie tarnobrzeg nowa dęba nowa dęba Kościuszki 101
Podkarpackie tarnobrzeski Grębów Stale Sportowa 2
Podlaskie augustowski Augustów Augustów Tytoniowa 1
Podlaskie augustowski Augustów Augustów Aleja kardynała wyszyńskiego 3
Podlaskie Augustowski Lipsk Lipsk Szkolna 1
Podlaskie Białostocki Gródek Gródek Chodkiewiczów 18
Podlaskie Białostocki Turośń Kościelna Turośń Kościelna Białostocka 5
Podlaskie Białystok Wasilków Wasilków Wojtachowska
Podlaskie HAJNOWSKI CZEREMCHA CZEREMCHA SZKOLNA 2
Podlaskie Hajnowski Czyże Czyże 64
Podlaskie Łomża Łomża Łomża Bernatowicza 4
Podlaskie Sokółka Suchowola Chodorówka Nowa Chodorówka Nowa 17
Pomorskie Bytowski Lipnica Lipnica Polna
Pomorskie Bytowski Parchowo Nakla Szkolna 6
Pomorskie Bytowski Tuchomie Trzebiatkowa 40
Pomorskie Chojnicki Czersk Czersk 21 lutego 2a
Pomorskie człuchowski Przechlewo Przechlewo Szkolna 4e
Pomorskie Gdańsk Gdańsk Gdańsk Subisława 22
Pomorskie Gdański Trąbki Wielkie Trąbki Wielkie Sportowa 4
Pomorskie KARTUSKI SIERAKOWICE GOWIDLINO WYSZYŃSKIEGO 5
Pomorskie Kartuzy Sierakowice Sierakowice Kubusia Puchatka 7
Pomorskie Kościerski Nowa Karczma Grabowo Koscierskie Starowiejska 68
Pomorskie Kościerzyna Dziemiany Dziemiany Wyzwolenia 20
Pomorskie lęborski Cewice Łebunia Sportowa 7
Pomorskie malborski Stare Pole Stare Pole Bema 1302
Pomorskie pucki Krokowa Wierzchucino Szkolna 22
Pomorskie Słupsk Ustka Ustka Grunwaldzka 35
Pomorskie słupski Damnica Damno Damno 42
Pomorskie Słupski Słupsk Jezierzyce Jezierzyce, Olimpijska 2
Pomorskie Starogardzki Bobowo Bobowo Gimnazjalna 20
Pomorskie Starogardzki Stargard Gd. Starogard Gd. Traugutta 2
Pomorskie STAROGARDZKI ZBLEWO BORZECHOWO SZKOLNA 3A
Pomorskie starogardzki Zblewo Pinczyn Sportowa 8
Pomorskie Sztum Stary Targ Stary Targ Sportowa 1
Pomorskie sztumski Dzierzgoń Dzierzgoń Zawadzkiego 38 a
Pomorskie Tczew Morzeszczyn Morzeszczyn Ogrodowa
Pomorskie TCZEWSKI GNIEW GNIEW 27 STYCZNIA 19
Pomorskie tczewski Pelplin Pelplin Kościuszki 12 A
Pomorskie TCZEWSKI TCZEW TCZEW KROLOWEJ MARYSIENKI 10
Pomorskie WEJHEROWO ŁĘCZYCE BOŻEPOLE WIELKIE UL.SPORTOWA 1
Pomorskie WEJHEROWO WEJHEROWO GOŚCICINO Wejherowska 22
Pomorskie wejherowski Luzino Luzino Szkolna 13
Pomorskie Wejherowski Rumia Rumia janowo Stoczniowców 6
Śląskie Będzin Czeladź Czeladź Staszica 47
Śląskie Będziński Mierzęcice Mierzęcice Wolności 68
Śląskie Będziński Psary Psary Szkolna 32
Śląskie bieruńsko-lędzinski Bieruń Bieruń Licealna 17
Śląskie Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bieruń Granitowa 130
Śląskie Cieszyn Hażlach Hażlach Długa 17
Śląskie cieszyński Istebna Istebna 1345
Śląskie CIESZYŃSKI SKOCZÓW SKOCZÓW GÓRECKA 65
Śląskie Częstochowski Kłomnice Nieznanice Ul. Mstowska i Sobieskiego
Śląskie częstochowski Konopiska Aleksandria Gościnna130
Śląskie Częstochowski Kruszyna Kruszyna Pocztowa 2
Śląskie Gliwicki Wielowieś Wielowieś Szkolna 12
Śląskie Klobuck Miedźno Miedźno Szkolna 5
Śląskie mikołowski Orzesze Orzesze Bukowina
Śląskie Myszkowski Myszków Myszków Plac Sportowy
Śląskie Myszkowski Żarki Żarki Częstochowska 61
Śląskie raciborski Krzyżanowice Tworków Polna
Śląskie Sosnowiec Sosnowiec Sosnowiec Jana Dormana 9a
Śląskie Świętochłowice Świętochłowice Świętochłowice Bytomska 40
Śląskie wodzisławski Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski Tysiąclecia 25
Śląskie Zawierciański Włodowice Włodowice Krakowska 13
Śląskie Zawiercie Szczekociny Szczekociny Senatorska 22
Śląskie Zawiercie Poręba Poręba Przemysłowa 19 A 42_480 Poręba
Śląskie Żywiec Gilowice Gilowice Siedlakówka, 620
Śląskie Żywiecki Radziechowy-Wieprz Radziechowy Szkolna 299
Świętokrzystkie Jędrzejów Jędrzejów Jędrzejów Ogrodowa 10
Świętokrzystkie Kazimierza Wielka Kazimierza Wielka Kazimierza Wielka Partyzantów 3
Świętokrzystkie Kielecki Bieliny Bieliny Partyzantów 17
Świętokrzystkie Ostrowiec Świętokrzyski Bodzechów Szewna Dolna 3
Świętokrzystkie Sandomierz Obrazów Obrazów Obrazów 118
Świętokrzystkie Sandomierz Klimontów Klimontów Zysmana 9
Świętokrzystkie skarżyski Bliżyn Mroczków Mroczków 25
Świętokrzystkie STARACHOWICKI MIRZEC MIRZEC MIRZEC STARY 9
Warmińsko-mazurskie Bartoszyce Bartoszyce Bartoszyce Bema 32
Warmińsko-mazurskie Bartoszycki Bartoszyce Bartoszyce Limanowskiego 10
Warmińsko-mazurskie Braniewo Frombork Frombork ZHP 20
Warmińsko-mazurskie braniewski Braniewo Braniewo Wiejska 2
Warmińsko-mazurskie Działdowo Działdowo Działdowo Lenartowicza 1
Warmińsko-mazurskie Działdowo Lidzbark Lidzbark Jeleńska
Warmińsko-mazurskie Działdowski Działdowo Działdowo Makowa 3
Warmińsko-mazurskie działdowski Lidzbark Lidzbark Garbuzy
Warmińsko-mazurskie Działdowski Lidzbark Stare Dłutowo Długa 61
Warmińsko-mazurskie Elbląg Elbląg Elbląg Al. Józefa Piłsudskiego 4
Warmińsko-mazurskie Elbląg Elbląg Elbląg Józefa Wybickiego 20
Warmińsko-mazurskie ELBLĄG MŁYNARY MŁYNARY DWORCOWA 10
Warmińsko-mazurskie Elbląski Markusy Żurawiec Elbląska 15
Warmińsko-mazurskie Ełk Ełk Ełk Jana Kilińskiego 48
Warmińsko-mazurskie giżycki Wydminy Wydminy Grunwaldzka94
Warmińsko-mazurskie gołdapski Gołdap Gołdap ul. Szkolna 4
Warmińsko-mazurskie Iława Iława Iława Świętego Andrzeja Boboli 1
Warmińsko-mazurskie iławski Susz Susz Piastowska 5c
Warmińsko-mazurskie Kętrzyn Barciany Barciany Nowa 1A
Warmińsko-mazurskie Kętrzyn Kętrzyn Kętrzyn Powstańców Warszawy 2
Warmińsko-mazurskie Kętrzyn Reszel Reszel Kolejowa
Warmińsko-mazurskie Kętrzyński Kętrzyn Kętrzyn Kopernika 12
Warmińsko-mazurskie nidzicki Nidzica Nidzica Kopernika 1
Warmińsko-mazurskie Nowomiejski Grodziczno Nowe Grodziczno 17 A
Warmińsko-mazurskie Olecki Świętajno Świętajno 54 A
Warmińsko-mazurskie Olsztyn Olsztyn Olsztyn Ul. Pieczewska 10 SP30
Warmińsko-mazurskie Olsztyński Barczewo Barczewo ul. Północna 14
Warmińsko-mazurskie Olsztyński Barczewo Łęgajny Brzoskwiniowa
Warmińsko-mazurskie olsztyński Gietrzwałd Biesal Biesal 59
Warmińsko-mazurskie Olsztyński Olsztyn Olsztyn Jagiellończyka 32
Warmińsko-mazurskie olsztyński Olsztynek Olsztynek Ostródzka 2
Warmińsko-mazurskie Olsztyński Stawiguda Stawiguda Olsztyńska 10
Warmińsko-mazurskie Piski Pisz Pisz Mickiewicza
Warmińsko-mazurskie Węgorzewski Pozezdrze Pozezdrze Węgorzewska 5
Warmińsko-mazurskie Węgorzewski Węgorzewo Węgorzewo Pionierów 6
Wielkopolskie Chodzieski Chodzież Chodzież Staszica 12
Wielkopolskie Chodzież Budzyń Budzyń ul.Margonińska 50
Wielkopolskie Czarnkowsko-Trzcianecki Czarnków Czarnków Chodzieska 29
Wielkopolskie Gnieźnieński Kłecko Dzialyń Dzialyń
Wielkopolskie gnieźnieński Mieleszyn Mieleszyn Działka 169
Wielkopolskie gostyński Borek Wielkopolski Borek Wielkopolski sportowa 6
Wielkopolskie gostyński Pępowo Pępowo Powst. Wlkp 44
Wielkopolskie Gostyński Poniec Poniec Gostyńska
Wielkopolskie jarociński Jaraczewo Jaraczewo Jarocińska 10
Wielkopolskie jarociński Jarocin Jarocin Ul. Wrocławska 168
Wielkopolskie JAROCIŃSKI JAROCIN WITASZYCE KOLEJOWA 10
Wielkopolskie Kaliski - Kalisz Tuwima 4, nr 33
Wielkopolskie Kolski Babiak Babiak Poznańska 5
Wielkopolskie Kolski Olszówka Łubianka Łubianka 21
Wielkopolskie Konin Golina Golina Jasna 19
Wielkopolskie Konin Konin Konin Fikusowa 8
Wielkopolskie koniński Stare Miasto Stare Miasto Klonowa 8
Wielkopolskie koniński Ślesin Ślesin Nowy Rynek 8
Wielkopolskie Kościan Kościan Racot - Stare Oborzyska ogrodowa 3
Wielkopolskie Kościański Kościan Kościan Os.Konstytucji 3go Maja
Wielkopolskie Krotoszyn Kobylin Kobylin 3-go  Maja 9
Wielkopolskie Krotoszyn Krotoszyn Krotoszyn Kołłątaja 1
Wielkopolskie Leszczyński Leszno Leszno Grota Roweckiego 20
Wielkopolskie leszczyński Leszno Leszno Łowiecka 33
Wielkopolskie leszczyński Święciechowa Święciechowa Strzelecka -
Wielkopolskie Miasto Poznań Poznań Poznań Wyspiańskiego 27
Wielkopolskie Międzychodzki Kwilcz Kwilcz Kard. Wyszyńskiego 20
Wielkopolskie ostrowski Gmina Ostrów Wielkopolski Gorzyce Wielkie Szkolna 31
Wielkopolskie ostrowski Ostrów Wielkopolski Ostrów Wielkopolski Aleja Solidarności
Wielkopolskie Ostrowski Ostrów Wielkopolski Ostrów Wielkopolski Graniczna 1
Wielkopolskie OSTROWSKI SIEROSZEWICE Wielowieś Grabowska 2
Wielkopolskie Ostrów Wielkopolski Ostrów Wielkopolski Ostrów Wielkopolski rejon ul. Wiśniowej
Wielkopolskie Ostrów Wielkopolski Ostrów Wielkopolski Wysocko Wielkie Kościelna
Wielkopolskie Ostrzeszów Czajków Czajków Czajków 55
Wielkopolskie Ostrzeszów Doruchów Doruchów Sportowa 5
Wielkopolskie Pilski Białośliwie Białośłiwie Kościelna
Wielkopolskie pilski Piła Piła Staromiejska 11
Wielkopolskie pilski Piła Piła Królowej Jadwigi 2
Wielkopolskie pilski Wysoka Wysoka Szkolna 4a
Wielkopolskie pleszewski Gizałki Gizałki Kaliska 25
Wielkopolskie pleszewski Pleszew Pleszew Poznańska 38
Wielkopolskie Poznań Poznań Poznań Przybyszewskiego 30a
Wielkopolskie Poznański Buk Dobieżyn Powstańców Wlkp. 3
Wielkopolskie Poznański Dopiewo Dopiewo Polna 1a, 2185
Wielkopolskie Poznański Kleszczewo Kleszczewo Poznańska 2
Wielkopolskie POZNAŃSKI MUROWANA GOŚLINA MUROWANA GOŚLINA MŚCISZEWSKA 21
Wielkopolskie Słupca Orchowo Orchowo Szkolna 11
Wielkopolskie Słupca Słupca Słupca Gajowa
Wielkopolskie słupecki Słupca Słupca Powstańców Wielkopolskich 22b
Wielkopolskie sremski ksiaż wielkopolski ksiaż wielkopolski strzelecka 16
Wielkopolskie Supecki Powidz Powidz Bilskiego
Wielkopolskie średzki Zaniemyśl Łękno Poznańska 11
Wielkopolskie Turecki Kawęczyn Kawęczyn Kawęczyn 49a
Wielkopolskie Turecki Malanów Malanów ul. Parkowa 29
Wielkopolskie TURECKI MALANÓW MALANÓW UL. SZKOLNA 14
Wielkopolskie Turecki Malanów Miłaczew Miłaczew 34
Wielkopolskie WĄGROWIECKI GOŁAŃCZ GOŁAŃCZ SPORTOWA 11A
Wielkopolskie Wągrowiecki Skoki Skoki Rogozińska 14
Wielkopolskie Wolsztyński Wolsztyn Wolsztyn Komorowska 2
Wielkopolskie Wrzesiński Miłosław Miłosław Poznańska 1
Wielkopolskie Złotowski Miasto Złotów Złotów Aleja Mickiewicza 18
Zachodniopomorskie choszczeński Choszczno Choszczno Chrobrego 31 a 1540
Zachodniopomorskie Choszczno Choszczno Choszczno ul.Westerplatte 1
Zachodniopomorskie Choszczno Pełczyce Jarosławsko Jarosławsko
Zachodniopomorskie Goleniów Stepnica Stepnica Krzywoustego 4
Zachodniopomorskie Gryficki Płoty Płoty Ul. Batorego 15
Zachodniopomorskie GRYFINO WIDUCHOWA KRZYWIN KRÓLEWIECKA 42
Zachodniopomorskie GRYFINSKI MIESZKOWICE MIESZKOWICE OGRODOWA
Zachodniopomorskie Kołobrzeg Kołobrzeg Budzistowo Kołobrzeska 1
Zachodniopomorskie Kołobrzeski Kołobrzeg Kołobrzeg Arciszewskiego 20
Zachodniopomorskie ŁOBESKI ŁOBEZ ŁOBEZ SPOKOJNA 2 ID 2284
Zachodniopomorskie Łobeski Resko Resko Wojska Polskiego 71
Zachodniopomorskie Pyrzycki Przelewice Żuków ŻUków 38
Zachodniopomorskie SŁAWNO POSTOMINO JAROSŁAWIEC BAŁTYCKA 65B
Zachodniopomorskie Sławno Sławno Wrześnica 823
Zachodniopomorskie Szczecin Szczecin Szczecin Mikołajczyka 20
Zachodniopomorskie Szczecin Szczecin Szczecin Zamoyskiego 2
Zachodniopomorskie Szczecin Szczecin Szczecin Rydla 49
Zachodniopomorskie Szczecin Szczecin Szczecin Świętoborzyców 40
Zachodniopomorskie SZCZECINECKI SZCZECINEK WIERZCHOWO WIERZCHOWO
Zachodniopomorskie SZCZECINEK BARWICE BARWICE POMORSKA 3
Zachodniopomorskie Świdwin Rąbino Rąbino
Zachodniopomorskie Wałecki Wałcz Wałcz 78-600 Południowa 10A