Zespół

Katarzyna Ostruszka

Koordynator projektu
k.ostruszka@orlysportu.pl

Lider zespołu. Zawodowy gracz koszykówki – świetnie rozumie ideę pracy zespołowej. Jako szef wymagająca, ale po pracy znakomity towarzysz gier i zabaw.

Magdalena Kulesza

Dyrektor Biura Zarządu
m.kulesza@orlysportu.pl

Odpowiedzialna za jego prawidłowe funkcjonowanie.
Prywatnie mama judoki i pasjonatka fotografii

Maciej Urbanek

helpdesk
m.urbanek@orlysportu.pl

Biuro Projektów Fundacji Orły Sportu, specjalista ds. pozyskiwania środków. Zainteresowania sportowe: wszelkie gry zespołowe. Zainteresowania pozasportowe: historia, literatura i muzyka.  

Magdalena Petza

helpdesk
m.petza@orlysportu.pl

Bezpośredni kontakt z animatorami, odpowiedzialna za cesje i aneksy umów. Po godzinach pracy relaksuje się uprawiając jogę.

Monika Krzebietke

 

helpdesk
m.krzebietke@orlysportu.pl

Bieżąca pomoc animatorom.

Izabela Dubicka

helpdesk
i.dubicka@orlysportu.pl

Odpowiedzialna za kontakt  animatorami i przedstawicielami JST oraz przeprowadzanie zmian animatorów. Od 2014 związana z projektem AMBO2012 – zarówno jako członek zespołu projektowego jak i animator. W czasie wolnym uprawia fitness, kulturystykę i ogródek.

Anna Lessnau

helpdesk
a.lessnau@orlysportu.pl

Swoim miłym głosem czaruje wszystkich animatorów, pomaga w rozwiązywaniu bieżących problemów. Prywatnie amatorka gry w tenisa.

Marianna Mudlaff

IT
m.mudlaff@orlysportu.pl

Tutaj trafiają wszelkie problemy techniczne. W wolnych chwilach samozwańczy przewodnik po krańcach Internetu i amator MMA.

Jolanta Magulska

Koordynator finansowy
j.magulska@orlysportu.pl

„Trzyma w ręku kasę!!!!”. Odpowiada za rozliczenia we wszystkich projektach. Uwielbia czytać i zwiedzać (ale poznanie Pucka nadal ma przed sobą). Miała nawet coś wspólnego ze sportem, co prawda nie grała w piłkę nożną, ale skok wzwyż wychodził jej zawsze dobrze.

Kamil Drzewucki

Marketing
k.drzewucki@orlysportu.pl

Miłośnik sportu. Były piłkarz i karateka. Niespożytą energię przekłada na pracę i podejmowanie wyzwań. Ze zręcznością ciosów Bruce’a Lee dba o wizerunek Fundacji. Głodny sukcesu niczym Robert Lewandowski, wraz z zespołem strzela kolejne bramki. Zawodowo zagina czasoprzestrzeń jako artysta Freestyle Football.

Adam Suska

Media
a.suska@orlysportu.pl

Odpowiedzialny za media społecznościowe i kontakty z redakcjami mediów zewnętrznych. Były nauczyciel WF, pasjonat narciarstwa i wierny kibic reprezentacji.

Mariola Sikora

kadry
m.sikora@orlysportu.pl

Zajmuje się weryfikacją dokumentów projektowych. Wprowadza przelewy wynagrodzeń. Po pracy uprawia jogging z dziećmi po placach zabaw.

Iwona Hołowczyc

kadry
i.holowczyc@orlysportu.pl

Obsługa umów zleceń animatorów. Przelewy wynagrodzeń 24/7. Prywatnie miłośniczka Mazur, żeglarstwa, strzelectwa.

Anna Grabiec

kadry
a.grabiec@orlysportu.pl

Zmiany animatorów i dokumenty kadrowe – to wszystko znajdziesz na biurku Ani. Kiedy znika góra papierów rusza na piesze wycieczki w prawdziwe góry.

Lidia Felkner

kadry
l.felkner@orlysportu.pl

Odpowiedzialna za prawidłowe rozliczanie ZUS. W godzinach pracy wytrwale walczy z Płatnikiem, po godzinach oddaje się literaturze. Rodzinny „kierowca rajdowy” – wszędzie zawiezie i odwiezie.